O nas

Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Dostarczamy Państwu nasze autorskie produkty, jak również zajmujemy się produkcją na zlecenie.

Od 40 lat prowadzimy i rozwijamy nasz biznes. Nasza determinacja w pokonywaniu trudności i dążeniu do celu pozwoliła nam osiągać wiele sukcesów.

Na własną działalność nie patrzymy wyłącznie w kategoriach finansowych – jest to nasze życie i pasja. Cieszy nas zakup każdej nowej maszyny i wdrożonej nowej technologii mając na uwadze, że przyczynia się ona do rozwoju firmy.

Eksportujemy ponad 70% produkcji do Europy, Afryki i Azji. Powiększająca się oferta produktów i dbałość o ich wykonanie pozwalają nam z powodzeniem zdobywać nowe rynki zbytu i zadowolonych klientów.

Pracownicy

W firmie Grocar wszyscy pracownicy są zatrudnieni na podstawie umów o pracę. Posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie na swoich stanowiskach.

Staramy się, aby atmosfera w pracy była dobra, a nasi pracownicy rozwijali się razem z nami.

Elastyczność

Z racji tego, że jesteśmy firmą zorientowaną na sukces, zrobimy wszystko, żeby i Tobie pomóc go osiągnąć. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twój sukces to również nasz sukces.

Jeżeli trzeba, to decyzje u nas zapadają szybko i nie ograniczają ich korporacyjne więzy.

Dostosowujemy działania do optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych, posiadanych surowców czy do warunków zewnętrznych.

Ochrona środowiska

W trosce o środowisko naturalne oraz świadome wykorzystanie surowców naturalnych przy produkcji, gdzie to tylko możliwe wykorzystujemy surowce pochodzące z recyklingu. Przyczyniamy się tym samym do zmniejszenia zużycia surowców pierwotnych, a także dajemy drugie życie przedmiotom, które zaśmiecałyby środowisko. Dbamy przy tym, żeby nie miało to negatywnego wpływu na jakość finalnego produktu.